Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


rastod

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"super obchod,promptne jednanie,jednoznacne odporucam."

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

Více než 1200 odběrných místNosiče THULEJednoduše ve třech krocích zvolte své auto

1. Značka

2. Model

3. Motor

Proč nakupovat u nás?

Zobrazit všechny důvody

Proč nakupovat u nás

Většinu objednávek dodáme nejpozději do 48 hodin až k vám domů.

Proč nakupovat u nás

Při osobním odběru je možné platit platební kartou.

Proč nakupovat u nás

Sháníte zboží, které nemáme v nabídce? Kontaktujte nás. Pokusíme se je zajistit.

Specialista na levné tlumiče pérování, pružiny, příslušenství

Tlumiče pérování Monroe, KYB, Optimal a další

Zákazníkům obchodu tlumice-pema.cz nabízímetlumiče pérování za zajímavé ceny, pružiny, horní uložení tlumičů a další příslušenství automobilu v přehledném elektronickém obchodu, s možností snadného vyhledání nebo filtrování zboží a jedinečným systémem snadného výběru správného vozu a tím i správného tlumiče pérování a přislušenství.

Vyzkoušejte náš jedinečný průvodce pro výběr správného tlumiče pérování. Jednoduše zvolte značku svého vozu a v boxech s výběrem specifikujte svůj vůz. Poté už je nákup hračkou.

Máme pro vás informace, co to je tlumič pérování, co je to horní uložení tlumiče a proč je důležité ho vyměnit při koupi nových tlumičů a také se dovíte, kdy je již potřeba opotřebovaný tlumič vyměnit

Jakékoliv dotazy k sortimentu tlumičů pérování a příslušenství vám rádi zodpovíme telefonicky, e-mailem nebo osobně na pobočce v Ostravě Vítkovicích. Zde můžete rovněž směřovat vaše připomínky či podněty.

Naprostou většinu objednávek máme připravenou k vyzvednutí na pobočce v Ostravě nebo k expedování v den objednávky nebo následující pracovní den. Doba dodání k vám tak v průměru dosahuje 2 pracovní dny od objednání.

Příjemný nákup tlumičů pérování a příslušenství vám přeje kolektiv obchodu tlumice-pema.cz, člen skupiny AUTODÍLY PEMA s.r.o.