Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


Jirka 2014

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Než nekde bjehat a schánět je promě ideální nákup přes internet"

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

Když nenajdete svůj tlumič

Co dál, pokud nenajdete své tlumiče

Nevěšte hlavu. Situace s tlumiči je následující. Na našich cestách jezdí tisíce druhů aut, stejně tak existují tisíce typů tlumičů od mnoha výrobců. Na stránkách tlumice-pema.cz se snažíme mít velmi komplexní nabídku tlumičů. Přesto není v silách žádného dodavatele, aby měl skladem všechny tlumiče na všechna auta. Může se tak stát, že tlumiče na své auto v nabídce nenajdete, protože námi nabízení výrobci je jednoduše nevyrábějí.

Co nemá jeden výrobce, má jiný, umíme to prověřit

Přesto existuje řada dalších výrobců, kteří sice na našich stránkách nejsou uvedeni, jelikož se snažíme mít pokud možno komplexní nabídku od výrubců, ale umíme je pro vás sehnat. Jedná se o další kvalitní výrobce jako Febi Bilstein, Sachs, AL-KO, Delphi a mnoho dalších.

Kontaktujte nás, náhradu pro vás najdeme

V takovém případě, kdy přímo v katalogu nenajdete tlumiče pro vaše auto, kontaktujte nás, ať už telefonicky, mailem, nebo prostřednictvím formuláře níže. Vše, co potřebujeme vědět je značka auta, model a motor (obsah, výkon, typ paliva), a také rok výroby). Potřebujeme také vědět, jestli hledáte přední či zadní tlumiče, nebo montážní díly. Náhradu pro vás najdeme a kontaktujeme vás pro dořešení objednávky.

      Pole označené hvězdičkou “*” je nutné vyplnit.