Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


sakai

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"nakupovat tady se vyplatí"

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

O nás

AUTODÍLY PEMA s.r.o.

Logo PEMA

AUTODÍLY PEMA s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na prodej zboží v oblasti automobilových dílů, náhradních dílů a autopříslušenství.

V současné době je prodej orientován převážně na automobilové výfuky, katalyzátory, montážní díly a příslušenství. Díky předchozím dlouholetým zkušenostem se zásilkovým prodejem výfuků a výfukových dílů především na základě inzerátů v Moravskoslezském kraji se firma rozšířila, transformovala na společnost s ručením omezeným a vstoupila na trh s vlastním řešením elektronického zásilkového prodeje mezi internetové prodejce s cílem uspokojit zákazníky nyní nejen v celé České republice.

Mezi novinky nyní patří spuštění zcela nového internetového obchodu www.oleje-pema.cz, kde naleznete široký sortiment olejů a maziv pro motory, převodové soustavy, motocykla a další.

Základním pilířem a směrem vývoje firmy je nabídnout zákazníkům komfortní a snadný nákup autodílů a příslušenství z pohodlí domova. Naši specialisté proto vyvíjejí zcela původní systém elektronického obchodu, který je pro naši klientelu přehledný, uživatelsky přívětivý a nabídne tak zákazníkům požadované vlastnosti. V kombinaci se širokým výběrem zboží a rychlým dodáním se tak zákazníkům nabízí jedinečné řešení na trhu, díky kterému se k nám rádi vracejí.

Abychom vyhověli stoupající poptávce a zvyšujícím se nárokům zákazníků, taktéž na základě Vašich podnětů, řešení našeho obchodu stále vylepšujeme, rozšiřujeme nabídku zboží a připravujeme další novinky v oblasti nabízeného zboží a služeb. Věříme, že tento přístup povede ke spokojenosti Vás, našich zákazníků, upevní se tak naše pozice na trhu a budeme moci nadále uspokojovat Vaše přání a požadavky v co nejvyšší kvalitě.

tlumice-pema.cz – tlumiče pérování, pružiny, uložení

Logo PEMA tlumiče

Pobočka tlumice-pema.cz vznikla dalším rozšířením prodávaného sortimentu společnosti AUTODÍLY PEMA s.r.o. Specializuje se na prodej tlumičů pérování mnoha značek, jako Monroe, KYB či Optimal, prodej pružin a dalších podvozkových částí. Díky mnohaletým zkušenostem s prodejem výfuků, olejů a baterií můžeme nabídnout zázemí stabilní společnosti, zkušenosti s prodejem automobilových dílů a příslušenství a tím zajistit kvalitní služby, rychlost v řešení vašich požadavků a stále skvělé ceny na českém trhu.

Na spolupráci s Vámi se těší kolektiv AUTODÍLY PEMA s.r.o.