Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


p.tojejedno

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"vše v pořádku má zkušenost je pozitivní"

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

Výrobci tlumičů pérování

TRW

TRW - výrobce tlumičů pérování

Firma TRW automotive patří celosvětově k lídrům v oblasti výroby autodílů. TRW automotive zaměstnává přes 70 000 zaměstnanců ve více než 200 závodech po celém světě. Firma dodává jak díly do prvovýroby, tak náhradní díly do aftermarketu.

Zaměření firmy TRW automotive je vskutku široké. Vyrábí a vyvíjí jak prvky pasivní a aktivní ochrany, výrobou senzorů, čidel, automobilových pásů a brzd, také vyrábí součásti řízení automobilu, brzdové systémy, airbagy a mnoho mnoho dalších dílů, včetně tlumičů pérování, které nakoupíte na těchto stránkách.

Kvalitativně tak můžeme výrobky TRW jen a jen doporučit.

KYB (Kayaba)

Monroe - výrobce tlumičů pérování

Kayaba je japonský výrobce tlumičů pérování s působností po celém světě. Historie firmy započala v Listopadu 1919 v Japonsku jako výzkumné centrum. Založením továrny na hydraulické tlumiče vznikla v roce 1953 společnost Kayaba manufacturing Co.,Ltd, jejíž centrála se nachází v Tokyu. Kayaba vyrábí tlumiče pérování ve špičkové kvalitě> pro všechny známé automobily u nás i v zahraničí.

Podle statistik má v Japonsku každé druhé auto a na světě každé páté auto právě tlumiče Kayaba.

Řady tlumičů KYB (Kayaba):

Excel G - plynokapalinové dvouplášťové tlumiče pérování, které zlepšují kvalitu jízdy. Díky použití stlačeného dusíku výrazně omezují tvorbu vzduchových bublinek a tím zachovávají stálé parametry při práci. Tato řada je parametrově srovnatelná s výrobky z prvovýroby, obsahuje kontrolní ventil redukující pěnění (aerace). Konstrukce obsahuje dvojitou soustavu třístupňových ventlů, teflonovou průchodku pístnice, bezešvé vnitřní válce a pouzdra, pístnice je tvrdochromovaná.

Premium - kapalinové (olejové) tlumiče pérování, vyráběné za použití stejných technologií jako prvky z prvovýroby. Tlumiče po montáži kompenzují opotřebení jiných součástí jízdní soustavy, zůstává tak zachována pohodlná a bezpečná jízda. TLumiče obsahují dvojtou soustavu třístupňových ventilů, vícebřité olejové těsnění, teflonovou průchodku pístnice a tvrdochromovanou pístnici.

Gas a Just - vysokotlaké plynokapalinové tlumiče s jednotrubkovou konstrukcí. Zvyšuje tlumící funkci až o 30% ve srovnání s dvoutrubkovým tlumičem. Fenolový těsnící prstenec pístu zajišťuje dlouhodobou stabilitu pracovních parametrů. Plovoucí píst oddělující olejovou náplň od stlačeného dusíku, zcela eliminující zpěnění a zánik tlumicí síly.

Ultra SR - vysokotlaké plynové tlumiče s jednotrubkovou konstrukcí zajišťují dokonalou stabilitu jázdy s maxímální bezpečností. Je určena pro sportovní řidiče s vysokými nároky na řízení vozu. Tlumiče mají velkou účinnost při použití nízkoprofilovách pneumatik.

AGX - plynové dvoutrubkové tlumiče péérování s nastavitelnou intenzitou tlumícího efektu. Umožňují ruční regulaci tlumícího účinku bez nutnosti zvedat vozidlo nebo použít speciální nářadí. Písty a průchodka pístnice ze železného aglomerátu prodlužuje životnost tlumíčů KYB AGX.

MONROE

Monroe - výrobce tlumičů pérování

Tlumiče pérování pod značkou Monroe patří do celosvětové skupiny Tenneco automotive. Monroe je jednou z nejstarších značek na světě. Její historie se započala v roce 1916, kdy společnost začala vyrábět pumpy na pneumatiky. Roku 1919 byla přejmenována na Monroe Auto Equipment Company a v roce 1926 představila jako první na světě tlumiče pérování pro automobily.

Společnost Monroe patřila mezi významné inovátory v oblasti tlumičů a v roce 1929 vynalezla jako první obousměrný hydraulický tlumič. Zámořská expanze společnosti začala v roce 1964 s otevřením výrobního závodu v Saint-Truidenu v Belgii, kde dnes sídlí i Monroe technické a inženýrské centrum(METC). V roce 1977 se společnost stala součástí Tenneco Inc. a dnes se rozrostla do jednoho z největších dodavatelů tlumičů na světě. Díky své celosvětové působnosti společnost nabízí tlumiče pérování na všechny známé značky vozů, tlumiče dodává jak do prvovýroby, tak do aftermarketu jako náhradní díly

Tlumiče značky Monroe patří mezi celosvětovou špičku v oblasti výroby, inovování a kvality tlumičů pérování.

Řady tlumičů Monroe:

Monroe Original - Jsou kvalitní a spolehlivé tlumiče. Jedná se o základní řadu tlumičů přizpůsbených pro tzv. aftermarket (trh s náhradními díly. Jsou sestrojeny tak, aby kompenzovaly opotřebení zavěšení vozidla, u kterého jsou tlumiče měněny.

Monroe Reflex - Jedná se o nejvyšší řadu tlumičů pérování Monroe. Řada Monroe Reflex je postavena na nejnovější revoluční technologii, zvyšující stabilitu vozu a napomáhající udržet ideální stopu. Tyto tlumiče jsou vyrobeny dvojitého disku pístního ventilu (Twin disc technology).

Monroe Sensa-Trac - Sansa-trac je vylepšená řada tlumičů s technologií Safe-tech. Tlumiče se systémem Safe-Tech poskytnou Vašemu vozu ideální progresivní tlumení vhodné pro každou situaci.

Monroe Adventure - Monroe Adventure je řada tlumičů speciálně konstruovaných pro vozy 4x4 a Offroad. Tyto tlumiče jsou velmi silné a mají vysokou trvanlivost. Kombinují výkon pro jízdu terénem a jízdní komfort na vozovce.

Optimal

Optimal - výrobce tlumičů pérování a náhradních dílů

Firma Optimal KG vyrábí a dodává kvalitní náhradní díly pro nápravy, brzdové systémy, řídíci mechanizmy, motory a další. Mezi jinými dodává právě také tlumiče pérování. Společnost Optimal KG byla založena roku 1992 a od té doby roste a sílí a nyní je jedním z největších světových hráčů na poli náhradních dílů. Společnost se zaměřuje především na kvalitu výrobků a orientaci na spokojenost zákazníka. Všechny výrobky jsou špičkové kvality a v souladu s evropskými a mezinárodními normami, např. TS 16949, QS 9000, VDA 6.1, ISO 9001:2000

Líbil se Vám článek? Pomohl Vám? Sdílejte jej..